بین کابینتی و کاربرد های آن

نویسنده : نووِل گلس
۱۴۰۱/۹/۱۳
بین کابینتی و کاربرد های آن

از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه محسوب میشود، به همین دلیل با طراحی مناسب میتوان میزان کارایی آن را افزایش داد. با توجه به اهمیت کانتر و کابینت ها ولی نباید دیوار آشپزخانه را نادیده گرفته شود. 

شیشه بین کابینتی چیست ؟

شیشه بین کابینتی از متریال به روزی است که در فضای بین کابینت زمینی و دیواری نصب میشود. از جمله موارد استفاده آن میتوان به پشت سینک ظرف شویی، اجاق و ... اشاره کرد همچنین ارتفاع آن میتواند تا سقف نیز باشد و باعث محافظت از دیوار های آشپز خانه که ممکن است در طول زمان دچار آسیب شوند نیز می شود.
زمان نصب شیشه بین کابینتی معمولابعد از نصب صفحه میباشد (از جمله  در مورد صفحه های کورین وگرانیت) 

کاشی بین کابینتی 

در شکاف های دیوار آشپزخانه و حمام میتوان از کاشی های بین کابینتی بهره برد . این کاشی ها در گذشته نیز در بالای سینک خانه های روستایی استفاده میشدند و امروزه نیز با بافت ها ، رنگ ها و الگوهای طراحی متنوع تبدیل به عنصری کاربردی در فضای خانه های مدرن شده اند.

بهترین متریال برای استفاده در بین کابینتی 

متریال های متفاوتی از جمله : سرامیک، چینی، سیمان، سنگ، مرمر و حتی شیشه را میتوان برای بین کابینتی استفاده نمود که بسته به نوع متریال انتخابی قیمت آن متفاوت خواهد بود و امری طبیعی است که برخی از آن ها گران تر از سایرین هستند.

بین کابینتی و کاربرد های آن

شیشه رنگی بین کابینت

شیشه های رنگی و لاکوبل به واسطه ی اینکه نیاز کمی به تعمیر دارند ، تمیز کردن آن ها راحت تر است و از دیوار های آشپزخانه در برابر فرسایش جلوگیری می کند، محبوبیت زیادی پیدا کرده است، همچنین باعث زیبایی، مدرن شدن و منحصر به فرد شدن فضای آشپزخانه نیز می شود. 

هزینه نصب بین کابینتی

شیشه های بین کابینتی منحصرا برای هر آشپزخانه تولید میشوند چرا که اشکال و زوایای آشپزخانه ها با هم متفاوت است و این تاثیر به سزایی در هزینه نصب الین نوع شیشه ها دارد ، هم چنین میزان فوت مربع استفاده شده هم از جمله مواردی است که در این هزینه ها تاثیر میگذارد.

بهترین مکان برای بین کابینتی

 با اینکه پایه اصلی بین کابینتی ها آشپزخانه ها ( به خصوص سینک و اجاق ) هستند ولی میتوان از آنها برای دیوار حمام ، توالت و حتی دوش نیز استفاده کرد و اخیرا هم گرایش به نصب این شیشه ها روی سقف به منظور جلوگیری از آسیب آب افزایش پیدا کرده است. 

در پایان

نوشتن کار جالبیه که از هزاران سال همراه ما بوده و کمک کرده تا همیشه به روز باشیم، ما در نووِل گلس فضا رو به شکلی آماده کردیم تا شما بتوانید مطالب حوزه صنعت شیشه رو در اختیار داشته باشید.

نووِل گلس با داشتن بهترین مشاورین و متخصصان در حوزه شیشه و آینه، بهترین خدمات را به تمامی عزیزانی که بالاترین سطح رضایتمندی را می خواهند ارائه می دهد. اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اجرا و خدمات نووِل گلس هستید؛ با ما تماس بگیرید .

مقاله ای که با عنوان « بین کابینتی و کاربرد های آن » مطالعه کردید، به طور اختصاصی برای وب سایت نووِل گلس گردآوری شده است و استفاده از آن فقط با ذکر منبع مجاز می‌باشد.

شما برای ارسال نظر باید اول وارد سایت شوید

ورود به سایت
۵ مقاله اخیر ۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است
Mr. Jafari
۱۴۰۳/۴/۲۳
Mr. Jafari
۱۴۰۳/۴/۲۰